Traktorový návěs tandem TTT2,5 - AGRO Dolanea

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Traktorový návěs tandem TTT2,5

Traktory a přílušenství > Traktorové návěsy
V naší nabídce najdete také traktorové návěsy. Všechny návěsy mají certifikát CE, mohu se tedy používat na území EU. Návěsy ale zatím nemají SPZ, takže je nelze provozovat na pozemních komunikacích.

Od podzimu 2012 jsme do naší nabídky zařadili i traktorové návěsy od italské firmy Deleks. Tandemový traktorový návěs je vhodný do náročných podmínek. Uložení dvou kol na jednom výkyvném nosníku zajišťuje zlepšenou průchodnost náročným terénem. Návěs je vhodný např. do lesa. Díky menším kolům je i podlaha nákladového prostoru níž. Nosnost návěsu stanovena výrobcem je více než 2t. Návěsy mají certifikaci CE, takže je možno používat v Evropské unii. Nesmí se používat na veřejných komunikacích. Pro český trh připravujeme návěs do schvalovacího procesu Ministerstva dopravy. Po ukončení tohoto byrokratického procesu bychom měli mít k prodeji tyto návěsy s SPZ. SPZ by mělo jít dodtečně dodat i k již prodaným návěsům.
Tandemové návěsy jsou prodávány s korbou 120 x 240cm a 140 x 240cm. Na přání zákazníka jsme schopni dodat návěs i v celopozinkovaném provedení.
Fotogalerie: Návěs DEZA 3500R 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky