Serie BH - AGRO Dolanea

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Serie BH

Traktory a přílušenství > Zadní podkop
Zadní podkopové nakladače do firmy Mateng jsou oblíbené pro svoji mobilitu a pevnou a robusní konstrukci. Jsou navrženy s maximálním ohledem na konfort obsluhy. Zadní podkopové lžíce jsou vyráběny v několika velikostech, takže je možno je využít za malé traktory při práci na farmě, ale i za velké traktory při zemních prací.

Zadní podkop - Série BH

Traktorové zadní podkopy série BH jsou určeny pro práci v hůře přístupných podmínkách. Díky své relativně malé hmotnosti a velikosti jsou určeny pro agregaci se slabšími traktory. Jejich hlavní výhodou je snadná manipulace a manévrovatelnost. K traktoru jsou připevněny v tříbodovém zavěsu, pevně zaaretovaným. Tím je zajištěno pevné spojení s traktorem a tím i podstatně větší stabilita při práci. Pohon zajišťuje samostatné hydraulické čerpadlo nasazené na vývodové hřídeli traktoru (540 ot./min). Samostatná olejová nádrž s filtrem má objem cca 20l oleje.
U těchto podkopů je třeba zdůraznit, že nejsou schopni nakládat zeminu na traktorvý valník. Proto musí být používany s nižšími návěsy, popř. nakládku zeminy zajistit čelním nakladačem. To je podstatně rychlejší a jednodušší.

BH6600
- vhodný pro traktory s 18 - 35 hp
- uplatnění na malých farmách, školkách,…

BH7600
- vhodný pro traktory s 25 - 45 hp
- speciálně konstruovaný multifunkčí ventil pro zvýšený výkon
- úpravy pro zvýšený komfort obsluhy  
Technická data
Série BH
Fotogalerie: Foton F254 + BH7600 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky