Mulčovače série EFGC - AGRO Dolanea

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Mulčovače série EFGC

Traktory a přílušenství > Mulčovače s vertikální rotací nožů
Naše nejprodávanější mulčovače. Opravdu zdařilý výrobek továrny Mateng, často dodávaný renovovaným evropským firmám.
Tyto mulčovače je možno osadit T-břity, nebo Y-noži. Dodávka včetně náhonového hřídeleRobusní a pečlivé zpracování spolu s předimenzovanou konstrukcí předurčují tyto mulčovače pro práci v náročném terému. Při pracovním záběru 175 cm jsou vhodné za traktory Zetor do 70 PS. Tyto mulčovače je možno osadit T-břity, nebo Y-noži. Náhonová hřídel je součástí dodávky.

Při zvažování záběru mulčovače je třeba brát zřetel na výkon traktoru. Ne vždy platí, že čím větší záběr, tím větší hodinový výkon. Při předimenzování pracovního záběru k výkonu traktoru je pojezdová rychlost velmi malá a při pripočtení „zbytečné“ hmotnosti mulčovače může být výsledek opačný. Samozřejmě je nutné zohledňovat i hustotu a strukturu mulčovaného porostu.
Zákazníci, kteří se svým traktorem používají bubnovou sekaču se záběrem 165 cm, často požadují mulčovače s výrazně větším záběrem. Je nutno si uvědomit, že rotační sekačka porost pouze usekne ostrým nožem a mulčovač musí hmotu ještě rozdrtit.

  

Mulčovač EFGC 155 u našeho zákazníka. Používán s traktorem Zetor 3011. Pracovní převod – redukovaný 2.- 3. přev. stupeň ve vysoké trávě, 1. – 3. převodový stupeň pri řidším porostu. 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky